Selected image for BABYJEM Мрежа За Заштита Од Инсекти За Креветче

BABYJEM Мрежа За Заштита Од Инсекти За Креветче

740ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

МРЕЖА ЗА ЗАШТИТА ОД ИНСЕКТИ ЗА КРЕВЕТЧЕ
• Мрежата за инсекти за креветче ќе биде добар избор да го заштитите вашето бебе од доаѓањето на инсектите со започнувањето на летниот период.
• Димензии на производот: 100x30см.
• Димензии на пакувањето: 33x22см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 100x30см
Состав
SPF

Ананас ID

Шифра на производот
3U2ORFS3U8

EAN /   код

EAN /   код
ANDGZVCGI5
740ДЕН

Опис на производот

МРЕЖА ЗА ЗАШТИТА ОД ИНСЕКТИ ЗА КРЕВЕТЧЕ
• Мрежата за инсекти за креветче ќе биде добар избор да го заштитите вашето бебе од доаѓањето на инсектите со започнувањето на летниот период.
• Димензии на производот: 100x30см.
• Димензии на пакувањето: 33x22см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 100x30см
Состав
SPF

Ананас ID

Шифра на производот
3U2ORFS3U8

EAN /   код

EAN /   код
ANDGZVCGI5
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.