Selected image for BABYJEM Мрежа За Заштита Од Инсекти За Транспортер, Бела

BABYJEM Мрежа За Заштита Од Инсекти За Транспортер, Бела

350ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

МРЕЖА ЗА ЗАШТИТА ОД ИНСЕКТИ ЗА ТРАНСПОРТЕР БЕЛА
• Мрежата помага да го заштитите вашето бебе од каснувања од инсекти во текот на летото. Одговара на сите модели на транспортери.
• Димензии на производот: 65x57cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 65x57cm
Состав
SPF

Ананас ID

Шифра на производот
HB2ORWX29F

EAN /   код

EAN /   код
ANRFZVC46J
350ДЕН

Опис на производот

МРЕЖА ЗА ЗАШТИТА ОД ИНСЕКТИ ЗА ТРАНСПОРТЕР БЕЛА
• Мрежата помага да го заштитите вашето бебе од каснувања од инсекти во текот на летото. Одговара на сите модели на транспортери.
• Димензии на производот: 65x57cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 65x57cm
Состав
SPF

Ананас ID

Шифра на производот
HB2ORWX29F

EAN /   код

EAN /   код
ANRFZVC46J
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.