Selected image for BABYJEM Мрежа За Заштита Од Инсекти За Транспортер, Црна

BABYJEM Мрежа За Заштита Од Инсекти За Транспортер, Црна

350ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

МРЕЖА ЗА ЗАШТИТА ОД ИНСЕКТИ ЗА ТРАНСПОРТЕР ЦРНА
• Мрежата помага да го заштитите вашето бебе од каснувања од инсекти во текот на летото. Одговара на сите модели на транспортери.
• Димензии на производот: 65x57см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 65x57см
Состав
SPF

Ананас ID

Шифра на производот
ZA2OR5SCMH

EAN /   код

EAN /   код
ANTIZVC9E7
350ДЕН

Опис на производот

МРЕЖА ЗА ЗАШТИТА ОД ИНСЕКТИ ЗА ТРАНСПОРТЕР ЦРНА
• Мрежата помага да го заштитите вашето бебе од каснувања од инсекти во текот на летото. Одговара на сите модели на транспортери.
• Димензии на производот: 65x57см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 65x57см
Состав
SPF

Ананас ID

Шифра на производот
ZA2OR5SCMH

EAN /   код

EAN /   код
ANTIZVC9E7
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.