Selected image for BABYJEM Огледало за во Автомобил
Ново

BABYJEM Огледало за во Автомобил

280ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

• Практично конвенсно огледало за проширен поглед во автомобилот на вашите деца.
• Лесно се поставува со притискање на вакум на местото на прозорецот под прав агол.
• Наменето е за бебиња 0+ месеци.
• Димензии на производот: 21x13x2 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
21x13x2 cm
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
P6LHS2WQ83

EAN /   код

EAN /   код
AN1DIALJUM
280ДЕН

Опис на производот

• Практично конвенсно огледало за проширен поглед во автомобилот на вашите деца.
• Лесно се поставува со притискање на вакум на местото на прозорецот под прав агол.
• Наменето е за бебиња 0+ месеци.
• Димензии на производот: 21x13x2 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
21x13x2 cm
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
P6LHS2WQ83

EAN /   код

EAN /   код
AN1DIALJUM
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.