0 thumbnail image for BABYJEM Перница За Доење И Подлога За Спиење Сива
1 thumbnail image for BABYJEM Перница За Доење И Подлога За Спиење Сива
2 thumbnail image for BABYJEM Перница За Доење И Подлога За Спиење Сива
3 thumbnail image for BABYJEM Перница За Доење И Подлога За Спиење Сива
4 thumbnail image for BABYJEM Перница За Доење И Подлога За Спиење Сива
Selected image for BABYJEM Перница За Доење И Подлога За Спиење Сива
Selected image for BABYJEM Перница За Доење И Подлога За Спиење Сива
Selected image for BABYJEM Перница За Доење И Подлога За Спиење Сива
Selected image for BABYJEM Перница За Доење И Подлога За Спиење Сива
Selected image for BABYJEM Перница За Доење И Подлога За Спиење Сива

BABYJEM Перница За Доење И Подлога За Спиење Сива

1.850ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ И ПОДЛОГА ЗА СПИЕЊЕ - СИВА

Овој производ можете да го користите додека го чекате вашето бебе и после раѓањето.
Додека го чекате раѓањето на бебето можете да спиете мирно поддржувајќи го вашиот стомак и грбот.
По раѓањето можете да го користите како перница за доење.

• Димензии на производот: 43x45x15cm.
• Димензии на пакувањето: 35x45x17cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.69 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии: 43x45x15cm.

Ананас ID

Шифра на производот
CUXNR2HAT8

EAN /   код

EAN /   код
ANVO1WC6C9
1.850ДЕН

Опис на производот

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ И ПОДЛОГА ЗА СПИЕЊЕ - СИВА

Овој производ можете да го користите додека го чекате вашето бебе и после раѓањето.
Додека го чекате раѓањето на бебето можете да спиете мирно поддржувајќи го вашиот стомак и грбот.
По раѓањето можете да го користите како перница за доење.

• Димензии на производот: 43x45x15cm.
• Димензии на пакувањето: 35x45x17cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.69 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии: 43x45x15cm.

Ананас ID

Шифра на производот
CUXNR2HAT8

EAN /   код

EAN /   код
ANVO1WC6C9
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.