Selected image for BABYJEM Појас за Заштита на Уши
Ново

BABYJEM Појас за Заштита на Уши

650ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

ПОЈАС ЗА ЗАШТИТА НА УШИ BABY JEM
• Најистакнатиот проблем со ушињата кај бебињата може да се поправи со претпазливост во првите 3 месеци. Појасот ќе ви помогне правилно формирање на ушињата на вашето бебе. Благодарение на лентите можете да го прилагодите на големината на главата на вашето бебе.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
5A8HSFEFI4

EAN /   код

EAN /   код
ANEXHAL4OI
650ДЕН

Опис на производот

ПОЈАС ЗА ЗАШТИТА НА УШИ BABY JEM
• Најистакнатиот проблем со ушињата кај бебињата може да се поправи со претпазливост во првите 3 месеци. Појасот ќе ви помогне правилно формирање на ушињата на вашето бебе. Благодарение на лентите можете да го прилагодите на големината на главата на вашето бебе.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
5A8HSFEFI4

EAN /   код

EAN /   код
ANEXHAL4OI
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.