Selected image for BABYJEM Прекривка За Транспортер Со Машна Сива

BABYJEM Прекривка За Транспортер Со Машна Сива

890ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

ПРЕКРИВКА ЗА ТРАНСПОРТЕР СО МАШНА СИВА
• Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна. Лесно се носи и може да се пере во машина. Памучната прекривка не поти и воедно го заштитува вашето бебе од надворешни фактори како ветер и прашина.
• Димензии на производот: 83x65cm.
• Димензии на пакувањето: 9x22x6cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Материјал
100% Памук
Други карактеристики
Димензии на производот: 83x65cm

Ананас ID

Шифра на производот
BLFOR5XN2W

EAN /   код

EAN /   код
ANP9WVCX4Z
890ДЕН

Опис на производот

ПРЕКРИВКА ЗА ТРАНСПОРТЕР СО МАШНА СИВА
• Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна. Лесно се носи и може да се пере во машина. Памучната прекривка не поти и воедно го заштитува вашето бебе од надворешни фактори како ветер и прашина.
• Димензии на производот: 83x65cm.
• Димензии на пакувањето: 9x22x6cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Материјал
100% Памук
Други карактеристики
Димензии на производот: 83x65cm

Ананас ID

Шифра на производот
BLFOR5XN2W

EAN /   код

EAN /   код
ANP9WVCX4Z
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.