Selected image for BABYJEM Сет Чинии Длабоки 3

BABYJEM Сет Чинии Длабоки 3

370ДЕН

Боја:Шарена

Опис на производот

Сет чинии длабоки 3
Сет од три чинии кои овозможуваат стабилност.
• Лесни за држење.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на производот: 12 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 12 cm
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
F42OROW466

EAN /   код

EAN /   код
AN33ZVCC01
370ДЕН

Опис на производот

Сет чинии длабоки 3
Сет од три чинии кои овозможуваат стабилност.
• Лесни за држење.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на производот: 12 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 12 cm
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
F42OROW466

EAN /   код

EAN /   код
AN33ZVCC01
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.