Selected image for BABYJEM Сет Лажичка И Вилушка Пластични Сини

BABYJEM Сет Лажичка И Вилушка Пластични Сини

110ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

Сет лажичка и вилушка пластични сини

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
M52OR9M6QW

EAN /   код

EAN /   код
ANO5ZVCLX4
110ДЕН

Опис на производот

Сет лажичка и вилушка пластични сини

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
M52OR9M6QW

EAN /   код

EAN /   код
ANO5ZVCLX4
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.