Selected image for BABYJEM Сет За Нега Во Несесер Розев

BABYJEM Сет За Нега Во Несесер Розев

1.690ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Сет за нега во несесер розев
• Сетот за нега содржи производи кои се безбедни за вашето бебе од самото раѓање.
• Големината на сетот е совршен за да ве придружува секаде.
• Димензии на производот: 12×3 cm.
• Димензии на пакувањето: 22x14x4cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 12×3 cm
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
57GORACC9Y

EAN /   код

EAN /   код
ANI9WVCD6J
1.690ДЕН

Опис на производот

Сет за нега во несесер розев
• Сетот за нега содржи производи кои се безбедни за вашето бебе од самото раѓање.
• Големината на сетот е совршен за да ве придружува секаде.
• Димензии на производот: 12×3 cm.
• Димензии на пакувањето: 22x14x4cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 12×3 cm
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
57GORACC9Y

EAN /   код

EAN /   код
ANI9WVCD6J
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.