Selected image for BABYJEM Штитник за Прозор Автомобил Црн 93Х37См
Ново

BABYJEM Штитник за Прозор Автомобил Црн 93Х37См

530ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

ШТИТНИК ЗА ПРОЗОР АВТОМОБИЛ ЦРН 93х37см
• Со поставување на штитникот за сонце на задните странични прозорци на вашето возило ги заштитува вашите деца од сонцето и обезбедува удобно патување. Благодарение на неговата еластична ткаенина и гумена карактеристика тој е компактибилен со сите прозорци на возилото.
• Димензии на производот: 45x38см.
• Димензии на пакувањето: 23x20см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
45x38см

Ананас ID

Шифра на производот
O5LHSGFGD2

EAN /   код

EAN /   код
ANBSIALPXE
530ДЕН

Опис на производот

ШТИТНИК ЗА ПРОЗОР АВТОМОБИЛ ЦРН 93х37см
• Со поставување на штитникот за сонце на задните странични прозорци на вашето возило ги заштитува вашите деца од сонцето и обезбедува удобно патување. Благодарение на неговата еластична ткаенина и гумена карактеристика тој е компактибилен со сите прозорци на возилото.
• Димензии на производот: 45x38см.
• Димензии на пакувањето: 23x20см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
45x38см

Ананас ID

Шифра на производот
O5LHSGFGD2

EAN /   код

EAN /   код
ANBSIALPXE
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.