Selected image for Базен 114cmx25cm

Базен 114cmx25cm

580ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
• Дизајниран со пријатни и топли бои розева жолта и зелена.
• Вид на базен: на надувување.
• Капацитет: 136L.
• Димензии: 114x25 cm.
• Висина: 25 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
47.74 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
WB4FVA6BBB

EAN /   код

EAN /   код
ANNHCVQATG
580ДЕН

Опис на производот

• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
• Дизајниран со пријатни и топли бои розева жолта и зелена.
• Вид на базен: на надувување.
• Капацитет: 136L.
• Димензии: 114x25 cm.
• Висина: 25 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
47.74 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
WB4FVA6BBB

EAN /   код

EAN /   код
ANNHCVQATG
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.