Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна
Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна
Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна
Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна
Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна
Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна
Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна
Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна
Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна
Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна
Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна
Slike BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна

BE QUIET ладилник на процесорот Dark Rock Slim BK024 (AM4, AM3, 1151, 1150, 1155, 1200, 1700) црна

Нексио
3.980 ДЕНЗаштеда 318 ДЕН
3.662ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Вид на ладење: Воздушно ладење

Поддржани процесорски приклучоци
• AMD: AM2(+) / AM3(+) / AM4 / FM1 / FM2(+)
• Intel: 1150 / 1151 / 1155 / 1156 / 1200 / 1366 / 2011 (-3) Square ILM / 2066

• Фрижидер: Алуминиум
• Дисипација на топлина: број на топлински цевки/дијаметар (mm): 4/6
• Вентилатор: 120 x 120 x 23 mm
• Број на вртежи: 1500
• Ниво на бучава: 50/75/100% (вртежи во минута)
• Напон: 12 V
• Конектор: 4-пински PWM
• Димензии: 72 x 127 x 159 mm
• Тежина: 0,62 kg

Спецификации

Бренд
BE QUIET

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Вид на ладење
Воздушно ладење

Ананас ID

Шифра на производот
JI3C7S7MBK

EAN /   код

EAN /   код
4260052187319
3.980 ДЕНЗаштеда 318 ДЕН
3.662ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Вид на ладење: Воздушно ладење

Поддржани процесорски приклучоци
• AMD: AM2(+) / AM3(+) / AM4 / FM1 / FM2(+)
• Intel: 1150 / 1151 / 1155 / 1156 / 1200 / 1366 / 2011 (-3) Square ILM / 2066

• Фрижидер: Алуминиум
• Дисипација на топлина: број на топлински цевки/дијаметар (mm): 4/6
• Вентилатор: 120 x 120 x 23 mm
• Број на вртежи: 1500
• Ниво на бучава: 50/75/100% (вртежи во минута)
• Напон: 12 V
• Конектор: 4-пински PWM
• Димензии: 72 x 127 x 159 mm
• Тежина: 0,62 kg

Спецификации

Бренд
BE QUIET

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Вид на ладење
Воздушно ладење

Ананас ID

Шифра на производот
JI3C7S7MBK

EAN /   код

EAN /   код
4260052187319
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.