Selected image for BECUTAN Пелени 78пар. Junior No.5 (11-25кг) Кутија + ГРАТИС ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ
Ново

BECUTAN Пелени 78пар. Junior No.5 (11-25кг) Кутија + ГРАТИС ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ

Ananas direct badge iconбрзо
1.200 ДЕНЗаштеда 312 ДЕН
888ДЕН
Понудата важи од 06/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Новите пелени Becutan се извонредно меки и тенки, површинскиот слој на пелената содржи поголем процент природни материјали, поради што допирот со чувствителната бебешка кожа е исклучително нежен.Имаат еластични странични прегради кои не дозволуваат протекување на нечистотиите. Изработени се од материјали што овозможуваат кожата да дише.

Спецификации

Бренд
BECUTAN

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
NHWJV5RM9L

EAN /   код

EAN /   код
ANMHYDWC2E
1.200 ДЕНЗаштеда 312 ДЕН
888ДЕН
Понудата важи од 06/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Новите пелени Becutan се извонредно меки и тенки, површинскиот слој на пелената содржи поголем процент природни материјали, поради што допирот со чувствителната бебешка кожа е исклучително нежен.Имаат еластични странични прегради кои не дозволуваат протекување на нечистотиите. Изработени се од материјали што овозможуваат кожата да дише.

Спецификации

Бренд
BECUTAN

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
NHWJV5RM9L

EAN /   код

EAN /   код
ANMHYDWC2E
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.