Slike Beko FSM57300GX Електричен шпорет, Мултифункционална печка, 55 l, Inox
Slike Beko FSM57300GX Електричен шпорет, Мултифункционална печка, 55 l, Inox
Slike Beko FSM57300GX Електричен шпорет, Мултифункционална печка, 55 l, Inox
Slike Beko FSM57300GX Електричен шпорет, Мултифункционална печка, 55 l, Inox
Slike Beko FSM57300GX Електричен шпорет, Мултифункционална печка, 55 l, Inox
Slike Beko FSM57300GX Електричен шпорет, Мултифункционална печка, 55 l, Inox
Slike Beko FSM57300GX Електричен шпорет, Мултифункционална печка, 55 l, Inox
Slike Beko FSM57300GX Електричен шпорет, Мултифункционална печка, 55 l, Inox

Beko FSM57300GX Електричен шпорет, Мултифункционална печка, 55 l, Inox

Нептун
25.999ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

• МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА рерна СО ЛЕД ЕКРАН И ТАЈМЕР: Беко електричниот шпорет FSM57300GX овозможува лесно следење и контрола на процесот на печење
• 4 СТАКЛОКЕРАМИЧКИ ЧИНТИ ЗА ГОТВЕЊЕ: Овој шпорет овозможува различни начини на подготовка на храна прилагодени на вашите потреби
• ЧИСТЕЊЕ ПАРЕ ЧИСТЕЊЕ НА ПЕРНА: Уживајте во лесно и ефикасно чистење на рерната без напор и хемикалии со технологија која го олеснува редовното одржување на шпоретот
• ГОЛЕМ ВОЛУМЕН НА РЕРНА: 55 l е доволно простор за приготвување поголеми оброци и печење неколку јадења истовремено
• ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: Намалете ги трошоците и потрошувачката на електрична енергија и придонесете за зачувување на животната средина


Електричниот шпорет Beko FSM57300GX е врвен апарат кој ќе го подобри вашето искуство при готвењето. Со голем број напредни функции и функции, овој шпорет е вистинскиот избор за секоја модерна кујна.

Мултифункционалната рерна со LED екран и тајмер ви овозможува прецизна контрола врз процесот на печење, без оглед на видот на храната што ја подготвувате. Благодарение на заклучувањето на екранот, поставките ќе останат непроменети за време на подготовката на оброците.

Стаклено-керамичката плоча за готвење, 4 грејни зони, ви овозможуваат истовремено да подготвувате неколку јадења. Со можност за обично и навивачко готвење, шпоретот Beko FSM57300GX нуди разноврсност во начините на подготовка на храната, притоа зачувувајќи го вкусот и текстурата.

Покрај тоа, овој шпорет има и Steam Cleaning технологија за чистење на рерната, што овозможува лесно одржување без потреба од употреба на хемикалии. Лесно отстранете ги остатоците од храна и одржувајте ја рерната чиста и сјајна.

Со голем волумен од 55 l, имате доволно простор да подготвите поголеми оброци за целото семејство. Без разлика дали подготвувате едноставна вечера или подготвувате празнични специјалитети, оваа рерна ќе ги исполни сите ваши потреби.

Со димензии 50 x 85 x 60 cm и елегантен дизајн од нерѓосувачки челик, овој шпорет убаво ќе се вклопи во секоја модерна кујна. Опремен е со метална фиока за безбедно складирање на садовите, како и стандарден плех и жичана полица за практична организација.

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Други карактеристики
Вградени екрани: Да; Тип на производ: Електричен шпорет; Вклучува рерна: Да; Вклучена е рамна плоча: Да; Скара: Да; Внатрешно светло: Да; Функција за одмрзнување: Да; Конвенционално готвење: Да; Број на полици [полици]:1; Вкупен внатрешен капацитет на печката/печките [L]: 55; Прозорец за прегледување: Да; Отворање на вратата на рерната: Се отвора надолу; Број на печки: 1; Извор на енергија во рерната: електричен; Број на рингли / грејни зони [зона(и)]: 4;

Тежина

Ширина
500 mm
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm

Ананас ID

Шифра на производот
58P05GEAS4

EAN /   код

EAN /   код
8690842119934
25.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА рерна СО ЛЕД ЕКРАН И ТАЈМЕР: Беко електричниот шпорет FSM57300GX овозможува лесно следење и контрола на процесот на печење
• 4 СТАКЛОКЕРАМИЧКИ ЧИНТИ ЗА ГОТВЕЊЕ: Овој шпорет овозможува различни начини на подготовка на храна прилагодени на вашите потреби
• ЧИСТЕЊЕ ПАРЕ ЧИСТЕЊЕ НА ПЕРНА: Уживајте во лесно и ефикасно чистење на рерната без напор и хемикалии со технологија која го олеснува редовното одржување на шпоретот
• ГОЛЕМ ВОЛУМЕН НА РЕРНА: 55 l е доволно простор за приготвување поголеми оброци и печење неколку јадења истовремено
• ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: Намалете ги трошоците и потрошувачката на електрична енергија и придонесете за зачувување на животната средина


Електричниот шпорет Beko FSM57300GX е врвен апарат кој ќе го подобри вашето искуство при готвењето. Со голем број напредни функции и функции, овој шпорет е вистинскиот избор за секоја модерна кујна.

Мултифункционалната рерна со LED екран и тајмер ви овозможува прецизна контрола врз процесот на печење, без оглед на видот на храната што ја подготвувате. Благодарение на заклучувањето на екранот, поставките ќе останат непроменети за време на подготовката на оброците.

Стаклено-керамичката плоча за готвење, 4 грејни зони, ви овозможуваат истовремено да подготвувате неколку јадења. Со можност за обично и навивачко готвење, шпоретот Beko FSM57300GX нуди разноврсност во начините на подготовка на храната, притоа зачувувајќи го вкусот и текстурата.

Покрај тоа, овој шпорет има и Steam Cleaning технологија за чистење на рерната, што овозможува лесно одржување без потреба од употреба на хемикалии. Лесно отстранете ги остатоците од храна и одржувајте ја рерната чиста и сјајна.

Со голем волумен од 55 l, имате доволно простор да подготвите поголеми оброци за целото семејство. Без разлика дали подготвувате едноставна вечера или подготвувате празнични специјалитети, оваа рерна ќе ги исполни сите ваши потреби.

Со димензии 50 x 85 x 60 cm и елегантен дизајн од нерѓосувачки челик, овој шпорет убаво ќе се вклопи во секоја модерна кујна. Опремен е со метална фиока за безбедно складирање на садовите, како и стандарден плех и жичана полица за практична организација.

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Други карактеристики
Вградени екрани: Да; Тип на производ: Електричен шпорет; Вклучува рерна: Да; Вклучена е рамна плоча: Да; Скара: Да; Внатрешно светло: Да; Функција за одмрзнување: Да; Конвенционално готвење: Да; Број на полици [полици]:1; Вкупен внатрешен капацитет на печката/печките [L]: 55; Прозорец за прегледување: Да; Отворање на вратата на рерната: Се отвора надолу; Број на печки: 1; Извор на енергија во рерната: електричен; Број на рингли / грејни зони [зона(и)]: 4;

Тежина

Ширина
500 mm
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm

Ананас ID

Шифра на производот
58P05GEAS4

EAN /   код

EAN /   код
8690842119934

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.