Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x
Slike BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x

BEKO Вградлива рерна bbim 113 n0x

Нептун
19.499 ДЕНЗаштеда 5.500 ДЕН
13.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Основни карактеристики
• Тип: Вградена печка
• Енергетска класа: A

Карактеристики на рерната
• Тип на печка: Мултисистем
• Волумен: 72 l
• Скара: Да
• Дополнителни функции: 8 различни функции, халогено осветлување, LED екран, Ладење со вентилатор, телескопски полици

Физички карактеристики
• Висина: 59,5 cm
• Ширина: 59,4 cm
• Длабочина: 56,7 cm
• Тежина: 28,3 kg
• Пакување: 1 стандардна скара, 1 стандарден плех

Друго
• Чистење: SteamShine® - Чистење со пареа
• Друго: Детска заштита, Целосна стаклена врата (отстранлива)

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на печка
Мултисистемски

Печка

Нето капацитет на рерната
72 L
Видови на чистење
Чистење со пареа
Технологија за чистење
SteamShine®

Тежина

Ширина
594 mm
Длабочина
567 mm
Висина
595 mm
Тежина
44648 kg

Ананас ID

Шифра на производот
S4I054J5F2

EAN /   код

EAN /   код
8690842388132
19.499 ДЕНЗаштеда 5.500 ДЕН
13.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Основни карактеристики
• Тип: Вградена печка
• Енергетска класа: A

Карактеристики на рерната
• Тип на печка: Мултисистем
• Волумен: 72 l
• Скара: Да
• Дополнителни функции: 8 различни функции, халогено осветлување, LED екран, Ладење со вентилатор, телескопски полици

Физички карактеристики
• Висина: 59,5 cm
• Ширина: 59,4 cm
• Длабочина: 56,7 cm
• Тежина: 28,3 kg
• Пакување: 1 стандардна скара, 1 стандарден плех

Друго
• Чистење: SteamShine® - Чистење со пареа
• Друго: Детска заштита, Целосна стаклена врата (отстранлива)

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на печка
Мултисистемски

Печка

Нето капацитет на рерната
72 L
Видови на чистење
Чистење со пареа
Технологија за чистење
SteamShine®

Тежина

Ширина
594 mm
Длабочина
567 mm
Висина
595 mm
Тежина
44648 kg

Ананас ID

Шифра на производот
S4I054J5F2

EAN /   код

EAN /   код
8690842388132

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.