Slike BELCANDO Влажна храна за мало куче – Јуниор Puppies Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за мало куче – Јуниор Puppies Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Ново
Slike BELCANDO Влажна храна за мало куче – Јуниор Puppies Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за мало куче – Јуниор Puppies Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за мало куче – Јуниор Puppies Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за мало куче – Јуниор Puppies Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Ново
Slike BELCANDO Влажна храна за мало куче – Јуниор Puppies Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за мало куче – Јуниор Puppies Finest Selection (кутија од 12), 125г.

BELCANDO Влажна храна за мало куче – Јуниор Puppies Finest Selection (кутија од 12), 125г.

PET SHOP MONA
2.040ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Belcando Finest Selection – Супер премиум германска влажна храна за кучиња, млади кучиња до 1 год, 125г., (кутија од 12)
- специјално формулиранa за млади кучиња,
- комплетна храна со витамини
- збогатенa со масло од лосос,
- Произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
- без житарици, без соја
- Нема вештачки бои, ароми или конзерванси

Спецификации

Бренд
Belcando

Ананас ID

Шифра на производот
J3RRJAHITW

EAN /   код

EAN /   код
4002633104892
2.040ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Belcando Finest Selection – Супер премиум германска влажна храна за кучиња, млади кучиња до 1 год, 125г., (кутија од 12)
- специјално формулиранa за млади кучиња,
- комплетна храна со витамини
- збогатенa со масло од лосос,
- Произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
- без житарици, без соја
- Нема вештачки бои, ароми или конзерванси

Спецификации

Бренд
Belcando

Ананас ID

Шифра на производот
J3RRJAHITW

EAN /   код

EAN /   код
4002633104892
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.