0 thumbnail image for BELLA Блуза Ламур
1 thumbnail image for BELLA Блуза Ламур
Selected image for BELLA Блуза Ламур
Selected image for BELLA Блуза Ламур

BELLA Блуза Ламур

Bella
1.880 ДЕНЗаштеда 490 ДЕН
1.390ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
BPOOLPO1DT

EAN /   код

EAN /   код
60132300000044
1.880 ДЕНЗаштеда 490 ДЕН
1.390ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
BPOOLPO1DT

EAN /   код

EAN /   код
60132300000044
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.