Slike BEOROL Коноп 2.5/2 500гр беж
Slike BEOROL Коноп 2.5/2 500гр беж

BEOROL Коноп 2.5/2 500гр беж

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
330ДЕН

Боја:Беж

Информации за испорака

Опис на производот

Канап 2,5/2 500гр, наменет за потребите на занаетчиите, пакување, домашна употреба и сл. Тие се направени од природни влакна за влечење. Издржлив, долготраен, со квалитетна завршница.
• Должина на јажето 625м

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Беж
Материјали
Влакно за влечење

Димензии на производот

Должина
625 m

Ананас ID

Шифра на производот
H19DZXTDSG

EAN /   код

EAN /   код
8606007996159
330ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Канап 2,5/2 500гр, наменет за потребите на занаетчиите, пакување, домашна употреба и сл. Тие се направени од природни влакна за влечење. Издржлив, долготраен, со квалитетна завршница.
• Должина на јажето 625м

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Беж
Материјали
Влакно за влечење

Димензии на производот

Должина
625 m

Ананас ID

Шифра на производот
H19DZXTDSG

EAN /   код

EAN /   код
8606007996159
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.