Slike BEOROL Миксер 20кг
Slike BEOROL Миксер 20кг
Slike BEOROL Миксер 20кг
Slike BEOROL Миксер 20кг
Slike BEOROL Миксер 20кг
Slike BEOROL Миксер 20кг
Slike BEOROL Миксер 20кг
Slike BEOROL Миксер 20кг

BEOROL Миксер 20кг

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
360ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Најпродаваниот миксер со внимателно дизајниран облик кој ги оптимизира перформансите, а се користи за механичко мешање на маси од различни видови до 20 килограми.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Карактеристики
Најпродаваниот миксер со внимателно дизајниран облик кој ги оптимизира перформансите, а се користи за механичко мешање на маси од различни видови до 20 килограми.
Цел
За механичко мешање на маси од разни видови до 20 килограми.
Земја на потекло
Швајцарија

Ананас ID

Шифра на производот
BJ1DZP5UMK

EAN /   код

EAN /   код
8606007991178
360ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Најпродаваниот миксер со внимателно дизајниран облик кој ги оптимизира перформансите, а се користи за механичко мешање на маси од различни видови до 20 килограми.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Карактеристики
Најпродаваниот миксер со внимателно дизајниран облик кој ги оптимизира перформансите, а се користи за механичко мешање на маси од различни видови до 20 килограми.
Цел
За механичко мешање на маси од разни видови до 20 килограми.
Земја на потекло
Швајцарија

Ананас ID

Шифра на производот
BJ1DZP5UMK

EAN /   код

EAN /   код
8606007991178
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.