Slike BEOROL Миксер поцинкуван 20 кг
Slike BEOROL Миксер поцинкуван 20 кг
Slike BEOROL Миксер поцинкуван 20 кг
Slike BEOROL Миксер поцинкуван 20 кг
Slike BEOROL Миксер поцинкуван 20 кг
Slike BEOROL Миксер поцинкуван 20 кг
Slike BEOROL Миксер поцинкуван 20 кг
Slike BEOROL Миксер поцинкуван 20 кг

BEOROL Миксер поцинкуван 20 кг

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Миксер поцинкуван 20 кг поквалитетен, кој се користи за механичко мешање на масата. Заштитен е со галванизација, што значително го продолжува неговиот век на употреба.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Алуминиум
Карактеристики
Миксер поцинкуван 20 кг поквалитетен, кој се користи за механичко мешање на масата. Заштитен е со галванизација, што значително го продолжува неговиот век на употреба.
Цел
Механичко мешање на масата.
Земја на потекло
Швајцарија

Ананас ID

Шифра на производот
FO2DZH1LZ0

EAN /   код

EAN /   код
8606007991222
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Миксер поцинкуван 20 кг поквалитетен, кој се користи за механичко мешање на масата. Заштитен е со галванизација, што значително го продолжува неговиот век на употреба.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Алуминиум
Карактеристики
Миксер поцинкуван 20 кг поквалитетен, кој се користи за механичко мешање на масата. Заштитен е со галванизација, што значително го продолжува неговиот век на употреба.
Цел
Механичко мешање на масата.
Земја на потекло
Швајцарија

Ананас ID

Шифра на производот
FO2DZH1LZ0

EAN /   код

EAN /   код
8606007991222
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.