Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена
Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена
Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена
Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена
Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена
Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена
Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена
Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена
Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена
Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена
Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена
Slike BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена

BEOROL Назабена инокс мистрија со ПВЦ рачка 6x6mm црвена

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
350ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

• Назабена мистрија од нерѓосувачки челик со рачка од ПВЦ
• Отпорен на хемиски влијанија
• Големина на заб 6х6мм

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Материјал
Печено пржете

Ананас ID

Шифра на производот
ZK9DZ1SAGO

EAN /   код

EAN /   код
8606007990133
350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Назабена мистрија од нерѓосувачки челик со рачка од ПВЦ
• Отпорен на хемиски влијанија
• Големина на заб 6х6мм

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Материјал
Печено пржете

Ананас ID

Шифра на производот
ZK9DZ1SAGO

EAN /   код

EAN /   код
8606007990133
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.