Slike BEOROL Пур пена 500гр
Slike BEOROL Пур пена 500гр

BEOROL Пур пена 500гр

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
270ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Полиуретанската пена Beorol е универзална пена која се користи за полнење и лепење во надворешни и внатрешни градежни работи. Примена: за фиксирање на врати, прозорски рамки, пополнување дупки и пукнатини како и за топлинска изолација на цевки.

Главни карактеристики:

  • Пената се прилепува на сите градежни материјали освен силикон, полиетилен и полипропилен.
  • Отпорен е на сите временски услови, вклучително и солена водена пареа и влага.
  • Пакување од 500 ml.
  • Рачна употреба.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Тип на производ
Полиуретанска пена
Цел
Полнење и врзување во надворешни и внатрешни градежни работи.
Други карактеристики
Proizvođač:Beorol;
Земја на потекло
Турција

Димензии на производот

Должина на производот (мм)
66 mm
Висина на производот (мм)
236 mm
Ширина на производот (мм)
66 mm
Тежина на производот (g)
525 g

Ананас ID

Шифра на производот
XM0DZS4JWC

EAN /   код

EAN /   код
8606007997552
270ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Полиуретанската пена Beorol е универзална пена која се користи за полнење и лепење во надворешни и внатрешни градежни работи. Примена: за фиксирање на врати, прозорски рамки, пополнување дупки и пукнатини како и за топлинска изолација на цевки.

Главни карактеристики:

  • Пената се прилепува на сите градежни материјали освен силикон, полиетилен и полипропилен.
  • Отпорен е на сите временски услови, вклучително и солена водена пареа и влага.
  • Пакување од 500 ml.
  • Рачна употреба.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Тип на производ
Полиуретанска пена
Цел
Полнење и врзување во надворешни и внатрешни градежни работи.
Други карактеристики
Proizvođač:Beorol;
Земја на потекло
Турција

Димензии на производот

Должина на производот (мм)
66 mm
Висина на производот (мм)
236 mm
Ширина на производот (мм)
66 mm
Тежина на производот (g)
525 g

Ананас ID

Шифра на производот
XM0DZS4JWC

EAN /   код

EAN /   код
8606007997552
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.