Slike BEOROL Рачна пила хром
Slike BEOROL Рачна пила хром

BEOROL Рачна пила хром

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
471ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Пластичниот гер се користи за сечење дрвени лајсни (геринг)
• Изработен е од ABS материјал и има одлични механички својства.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Тип на производ
Ručne testere

Тежина

Должина
30 cm
Висина
95 mm

Ананас ID

Шифра на производот
PC0DZJJU3C

EAN /   код

EAN /   код
8606007990706
471ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Пластичниот гер се користи за сечење дрвени лајсни (геринг)
• Изработен е од ABS материјал и има одлични механички својства.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Тип на производ
Ručne testere

Тежина

Должина
30 cm
Висина
95 mm

Ананас ID

Шифра на производот
PC0DZJJU3C

EAN /   код

EAN /   код
8606007990706
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.