Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување
Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување
Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување
Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување
Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување
Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување
Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување
Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување
Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување
Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување
Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување
Slike BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување

BEOROL Скалпел мини 60/1 пакување

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
2.150ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Мини скалпел со приврзок во украсно продажно пакување/кутија од 60 парчиња.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Карактеристики
Мини скалпел со привезок во украсно продажно пакување/кутија од 60 парчиња.
Цел
Прецизно сечење
Други карактеристики
Zanati:Tapetari; Sadržaj pakovanja:Mini skalpel sa priveskom u dekorativnom prodajnom pakovanjui od 60 komada.;

Димензии на производот

Тежина на производот (g)
608.33 g
Должина (см)
10.5 cm
Ширина (см)
18.5 cm
Висина (см)
8 cm

Ананас ID

Шифра на производот
9KVCZ1EMGF

EAN /   код

EAN /   код
8606106732108
2.150ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Мини скалпел со приврзок во украсно продажно пакување/кутија од 60 парчиња.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Карактеристики
Мини скалпел со привезок во украсно продажно пакување/кутија од 60 парчиња.
Цел
Прецизно сечење
Други карактеристики
Zanati:Tapetari; Sadržaj pakovanja:Mini skalpel sa priveskom u dekorativnom prodajnom pakovanjui od 60 komada.;

Димензии на производот

Тежина на производот (g)
608.33 g
Должина (см)
10.5 cm
Ширина (см)
18.5 cm
Висина (см)
8 cm

Ананас ID

Шифра на производот
9KVCZ1EMGF

EAN /   код

EAN /   код
8606106732108
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.