Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000
Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000
Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000
Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000
Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000
Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000
Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000
Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000
Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000
Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000
Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000
Slike BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000

BEOROL Спреј за браници и спојлери сива боја F3000

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
350ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Спреј за браници и спојлери наменети за употреба на пластични материјали. Ја враќа оригиналната структура на браникот. Отпорен е на гребаници, мали удари, хемиски и атмосферски влијанија. Карактеристики: одлична покриеност, висока отпорност, пигмент без олово, брзо сушење, без CFC. Шише од 400 ml зафаќа површина од 1,5-2 m2. Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20 минути и целосно сушење се постигнува во рок од 24 часа. Отпорен е на температури од 100-120°C. Боја: сива.

Спецификации

Бренд
Beorol

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Земја на потекло
Италија
Тип на производ
Спреј за браници и спојлери
Други карактеристики
Наменет за: Реставрација на оригиналната структура на браникот; Волумен [ml]: 400,0;

Ананас ID

Шифра на производот
0MUCZKBYLI

EAN /   код

EAN /   код
8606017650300
350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спреј за браници и спојлери наменети за употреба на пластични материјали. Ја враќа оригиналната структура на браникот. Отпорен е на гребаници, мали удари, хемиски и атмосферски влијанија. Карактеристики: одлична покриеност, висока отпорност, пигмент без олово, брзо сушење, без CFC. Шише од 400 ml зафаќа површина од 1,5-2 m2. Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20 минути и целосно сушење се постигнува во рок од 24 часа. Отпорен е на температури од 100-120°C. Боја: сива.

Спецификации

Бренд
Beorol

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Земја на потекло
Италија
Тип на производ
Спреј за браници и спојлери
Други карактеристики
Наменет за: Реставрација на оригиналната структура на браникот; Волумен [ml]: 400,0;

Ананас ID

Шифра на производот
0MUCZKBYLI

EAN /   код

EAN /   код
8606017650300
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.