Slike Безжична ударна дупчалка DEWALT DCD706D2 12V 2x2Ah Жолта
Slike Безжична ударна дупчалка DEWALT DCD706D2 12V 2x2Ah Жолта
Slike Безжична ударна дупчалка DEWALT DCD706D2 12V 2x2Ah Жолта
Slike Безжична ударна дупчалка DEWALT DCD706D2 12V 2x2Ah Жолта
Slike Безжична ударна дупчалка DEWALT DCD706D2 12V 2x2Ah Жолта
Slike Безжична ударна дупчалка DEWALT DCD706D2 12V 2x2Ah Жолта
Slike Безжична ударна дупчалка DEWALT DCD706D2 12V 2x2Ah Жолта
Slike Безжична ударна дупчалка DEWALT DCD706D2 12V 2x2Ah Жолта

Безжична ударна дупчалка DEWALT DCD706D2 12V 2x2Ah Жолта

SBD
15.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• Новата 12V безжична ударна батерија DeWalt вклучува индикатори за статусот на полнење
• Безжична ударна дупчалка 12V 2x2.0Ah DeWalt DCD706D2 е 38,5 mm пократка од дупчалките од претходната генерација и има мотор без четкички за до 15% подолго работно време во споредба со моделите од претходната генерација
• LED рамно светло на основата за зголемена видливост во слабо осветлени работни места
• Многу лесен со тежина од 1 кг (без батерија)
• Безжична ударна дупчалка DeWalt 12V прилагодлива спојка со 15 позиции за прилагодување на вртежниот момент
• Единечна чак 10мм без клуч со автоматско заклучување на вретеното
• Кука за појас што се вади

Карактеристики:
• Батерија: XR Li-Ion
• Напон на батеријата: 12 V (10,8V)
• Капацитет на батеријата: 2 Ah
• Вртежен момент: 57,5 ​​Nm
• Опсег на затегнување на чак: 1,5 - 10 mm
• Брзина без оптоварување: 0 - 425/1.500 min-1
• Дијаметар на дупчалката за дупчење во дрво, максимум: 20 mm
• Дијаметар на дупчалката за дупчење во метал, максимум: 10 mm
• Должина: 152 mm
• Ширина: 60 ​​mm
• Висина: 185 mm
• Тежина: 1 кг

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
12

Ананас ID

Шифра на производот
VZ3J22TTAW

EAN /   код

EAN /   код
5035048709894
15.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• Новата 12V безжична ударна батерија DeWalt вклучува индикатори за статусот на полнење
• Безжична ударна дупчалка 12V 2x2.0Ah DeWalt DCD706D2 е 38,5 mm пократка од дупчалките од претходната генерација и има мотор без четкички за до 15% подолго работно време во споредба со моделите од претходната генерација
• LED рамно светло на основата за зголемена видливост во слабо осветлени работни места
• Многу лесен со тежина од 1 кг (без батерија)
• Безжична ударна дупчалка DeWalt 12V прилагодлива спојка со 15 позиции за прилагодување на вртежниот момент
• Единечна чак 10мм без клуч со автоматско заклучување на вретеното
• Кука за појас што се вади

Карактеристики:
• Батерија: XR Li-Ion
• Напон на батеријата: 12 V (10,8V)
• Капацитет на батеријата: 2 Ah
• Вртежен момент: 57,5 ​​Nm
• Опсег на затегнување на чак: 1,5 - 10 mm
• Брзина без оптоварување: 0 - 425/1.500 min-1
• Дијаметар на дупчалката за дупчење во дрво, максимум: 20 mm
• Дијаметар на дупчалката за дупчење во метал, максимум: 10 mm
• Должина: 152 mm
• Ширина: 60 ​​mm
• Висина: 185 mm
• Тежина: 1 кг

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
12

Ананас ID

Шифра на производот
VZ3J22TTAW

EAN /   код

EAN /   код
5035048709894
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.