Slike BIOBLAS Органик шампон со бел лук 400ml
Slike BIOBLAS Органик шампон со бел лук 400ml

BIOBLAS Органик шампон со бел лук 400ml

ПЗУ Аптека Полин
360ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампонот од бел лук е наменет за сите типови на коса.
Овој шампон е создаден со целосно зачувување на содржината и придобивките од белиот лук.

Спецификации

Бренд
BIOBLAS

Ананас ID

Шифра на производот
BN3FF2EMI6

EAN /   код

EAN /   код
8680512628590
360ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампонот од бел лук е наменет за сите типови на коса.
Овој шампон е создаден со целосно зачувување на содржината и придобивките од белиот лук.

Спецификации

Бренд
BIOBLAS

Ананас ID

Шифра на производот
BN3FF2EMI6

EAN /   код

EAN /   код
8680512628590
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.