Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml
Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml
Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml
Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml
Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml
Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml
Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml
Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml
Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml
Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml
Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml
Slike BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml

BIODERMA Гел за миење лице Sensibio Gel Moussant 200 ml

ПЗУ Аптека Полин
935ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Нежно ја чисти и отстранува шминката од лицето и очите.
• +77% хидратација
• Ја смирува и намалува иритацијата на кожата

Пакување: 200мл

Спецификации

Бренд
Bioderma

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Транспарентна

Тежина

Волумен
200 ml

Ананас ID

Шифра на производот
UIYEFS058B

EAN /   код

EAN /   код
3401381507565
935ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Нежно ја чисти и отстранува шминката од лицето и очите.
• +77% хидратација
• Ја смирува и намалува иритацијата на кожата

Пакување: 200мл

Спецификации

Бренд
Bioderma

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Транспарентна

Тежина

Волумен
200 ml

Ананас ID

Шифра на производот
UIYEFS058B

EAN /   код

EAN /   код
3401381507565
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.