Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
Slike BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л

BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л

ПЗУ Аптека Полин
1.463ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Маслото за туширање смирува и штити од надворешни агресивни фактори благодарение на својата ексклузивна формула направена од биолипиди од растенија, витамини ПП и патент за терапија за бариера на кожа.

Спецификации

Бренд
Bioderma

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
1000 ml
Како да се користи
Naneti na mokru kožu, zatim isprati.
Без суровост
Не
Состојки
AQUA/ВОДА/EAU, ГЛИЦЕРИН, PEG-7 ГЛИЦЕРИЛ КОКОАТ, НАТРИУМ КОКОАМФОАЦЕТАТ, ЛАУРИЛ ГЛУКОЗИД, КОКО-ГЛУКОЗИД, ГЛИЦЕРИЛ ОЛЕАТ, ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, PEG-90 ГЛИЦЕРИЛ ИЗОСТЕРАТ, МАСТЕРАН, ПАРАТ2 КСИЛИТОЛ, ЛОРЕТ- 2, РАМНОЗ, НИАЦИНАМИД, ФРУКТООЛИГОСАХАРИДИ, ТОКОФЕРОЛ, ХИДРОГЕНТИРАНИ ГЛИЦЕРИДИ НА ПАЛАМИТЕ ЦИТРАТ, ЛЕЦИТИН, АСКОРБИЛ ПАЛМИТАТ.

Ананас ID

Шифра на производот
7T3FF4BH2B

EAN /   код

EAN /   код
3401528520846
1.463ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Маслото за туширање смирува и штити од надворешни агресивни фактори благодарение на својата ексклузивна формула направена од биолипиди од растенија, витамини ПП и патент за терапија за бариера на кожа.

Спецификации

Бренд
Bioderma

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
1000 ml
Како да се користи
Naneti na mokru kožu, zatim isprati.
Без суровост
Не
Состојки
AQUA/ВОДА/EAU, ГЛИЦЕРИН, PEG-7 ГЛИЦЕРИЛ КОКОАТ, НАТРИУМ КОКОАМФОАЦЕТАТ, ЛАУРИЛ ГЛУКОЗИД, КОКО-ГЛУКОЗИД, ГЛИЦЕРИЛ ОЛЕАТ, ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, PEG-90 ГЛИЦЕРИЛ ИЗОСТЕРАТ, МАСТЕРАН, ПАРАТ2 КСИЛИТОЛ, ЛОРЕТ- 2, РАМНОЗ, НИАЦИНАМИД, ФРУКТООЛИГОСАХАРИДИ, ТОКОФЕРОЛ, ХИДРОГЕНТИРАНИ ГЛИЦЕРИДИ НА ПАЛАМИТЕ ЦИТРАТ, ЛЕЦИТИН, АСКОРБИЛ ПАЛМИТАТ.

Ананас ID

Шифра на производот
7T3FF4BH2B

EAN /   код

EAN /   код
3401528520846
Понуди од други продавачи за истиот производ
BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
1.463ДЕН
Кај продавачотAnni Farm
Понуди од други продавачи за истиот производ
BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
BIODERMA Масло за туширање Atoderm 1л
1.463ДЕН
Кај продавачотAnni Farm
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.