Slike BISK Држач за роло хартија гренада
Slike BISK Држач за роло хартија гренада

BISK Држач за роло хартија гренада

Меркур
540ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

BISK Држач за роло хартиј гренада

Спецификации

Бренд
BISK

Карактеристики

Тип на производ
Тоалетни четки и држачи за четки
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
K04NV4EIQ2

EAN /   код

EAN /   код
590148706635
540ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BISK Држач за роло хартиј гренада

Спецификации

Бренд
BISK

Карактеристики

Тип на производ
Тоалетни четки и држачи за четки
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
K04NV4EIQ2

EAN /   код

EAN /   код
590148706635
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.