Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
Slike BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер

BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер

SBD
9.990 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 13/09/2023 до 01/10/2023

Боја:Портокалова

Информации за испорака

Опис на производот

•Вибрациска дупчалка/одвртувач со напон од 18V. Доаѓа во куфер со 2x1.5Ah батерии и полнач.
•Идеален за секакво дупчење и навртување во дрво, метал и пластика и опција чекан за дупчење во ѕид и бетон.
•Има 2 брзини, 11 позиции кои обезбедуваат прецизна контрола и прекинувач преку кој се регулира брзината.
•Брзо и едноставно менување на батеријата која држи до 80% во текот на 90 дена без користење, нема потреба да се полни пред секоја употреба.
•Ергономски дизајн и мека рачка против лизгање која обезбедува удобно користење и LED светло кое ја осветлува работната површина.

Спецификации

Бренд
BLACK+DECKER

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
3NZBPC8HPH

EAN /   код

EAN /   код
5035048695258
9.990 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 13/09/2023 до 01/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

•Вибрациска дупчалка/одвртувач со напон од 18V. Доаѓа во куфер со 2x1.5Ah батерии и полнач.
•Идеален за секакво дупчење и навртување во дрво, метал и пластика и опција чекан за дупчење во ѕид и бетон.
•Има 2 брзини, 11 позиции кои обезбедуваат прецизна контрола и прекинувач преку кој се регулира брзината.
•Брзо и едноставно менување на батеријата која држи до 80% во текот на 90 дена без користење, нема потреба да се полни пред секоја употреба.
•Ергономски дизајн и мека рачка против лизгање која обезбедува удобно користење и LED светло кое ја осветлува работната површина.

Спецификации

Бренд
BLACK+DECKER

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
3NZBPC8HPH

EAN /   код

EAN /   код
5035048695258
Понуди од други продавачи за истиот производ
BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
5.990ДЕН
Кај продавачотАНАНАС ШОП
Понуди од други продавачи за истиот производ
BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
BLACK+DECKER 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер
5.990ДЕН
Кај продавачотАНАНАС ШОП

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.