0 thumbnail image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V
1 thumbnail image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V
2 thumbnail image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V
3 thumbnail image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V
4 thumbnail image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V
5 thumbnail image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V
Selected image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V
Selected image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V
Selected image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V
Selected image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V
Selected image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V
Selected image for BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V

BLACK+DECKER Пиштол за лепак 3.6V

SBD
2.490 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.890ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Пиштол за лепак со напон 3.6V кој целосно се полни за 2 часа, а ефективно работи со полна батерија 25 минути.
Доаѓа со 20 стапчиња за лепење од 7mm и USB кабел за полнење.
Батериски пиштол за лепење 3.6V, што го прави лесен и удобен за изработка и лепење на различни материјали, вклучувајќи хартија, картичка, ткаенина и дрво.
Се одликува со самостојна основа за стабилност и удобност при употреба заедно со интегрираното LED светло кое обезбедува зголемена видливост при работа на проекти кои вклучуваат помали материјали.
Нелизгава рачка која обезбедува зголемена удобност при работа.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
9LAO9LJMY0

EAN /   код

EAN /   код
5035048788660
2.490 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.890ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Пиштол за лепак со напон 3.6V кој целосно се полни за 2 часа, а ефективно работи со полна батерија 25 минути.
Доаѓа со 20 стапчиња за лепење од 7mm и USB кабел за полнење.
Батериски пиштол за лепење 3.6V, што го прави лесен и удобен за изработка и лепење на различни материјали, вклучувајќи хартија, картичка, ткаенина и дрво.
Се одликува со самостојна основа за стабилност и удобност при употреба заедно со интегрираното LED светло кое обезбедува зголемена видливост при работа на проекти кои вклучуваат помали материјали.
Нелизгава рачка која обезбедува зголемена удобност при работа.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
9LAO9LJMY0

EAN /   код

EAN /   код
5035048788660
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.