0 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
1 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
2 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
3 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
4 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
5 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
6 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W

BLACK+DECKER Вибрациска мулти брусилка 200W

SBD
5.490 ДЕНЗаштеда 2.500 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Портокалова

Опис на производот

Вибрациска мулти брусилка со влезна моќност 200W со додатоци.

Ергономски дизајн со гумирана рачка за лесна употреба и задна рачка која овозможува да работите со 2 раце обезбедувајќи дополнителна контрола. Деталното прицврстување и плочите за орбитално и вибрациско дејство ја прават идеална за многу апликации за брусење. Различните плочи за измазнување на контури овозможуваат измазнување на сложени апликации. Поседува интегрирана циклонска екстракција на прашина што овоможува секогаш да имате чиста работна површина. Опцијата Autoselect овозможува автоматски да ги изберете вистинските поставки за брусење врз основа на употребената плоча за постигнување одлични перформанси.

Поседува кабел со должина од 3 метри кој ја прави лесно достапна во работната просторија.

Влезна моќност 200 W
Број на вртежи 12000 rpm
Димензии на плочата 125 mm
Димензии на хартијата 100×165 mm
Ексцентар 1.0 mm
Тежина 1.7 Kg

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
2.7 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
NLZBPF8R2J

EAN /   код

EAN /   код
5035048704165
5.490 ДЕНЗаштеда 2.500 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Вибрациска мулти брусилка со влезна моќност 200W со додатоци.

Ергономски дизајн со гумирана рачка за лесна употреба и задна рачка која овозможува да работите со 2 раце обезбедувајќи дополнителна контрола. Деталното прицврстување и плочите за орбитално и вибрациско дејство ја прават идеална за многу апликации за брусење. Различните плочи за измазнување на контури овозможуваат измазнување на сложени апликации. Поседува интегрирана циклонска екстракција на прашина што овоможува секогаш да имате чиста работна површина. Опцијата Autoselect овозможува автоматски да ги изберете вистинските поставки за брусење врз основа на употребената плоча за постигнување одлични перформанси.

Поседува кабел со должина од 3 метри кој ја прави лесно достапна во работната просторија.

Влезна моќност 200 W
Број на вртежи 12000 rpm
Димензии на плочата 125 mm
Димензии на хартијата 100×165 mm
Ексцентар 1.0 mm
Тежина 1.7 Kg

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
2.7 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
NLZBPF8R2J

EAN /   код

EAN /   код
5035048704165
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.