Selected image for BODY SCULPTURE Стискање на зафат BB-9031BL-B сино

BODY SCULPTURE Стискање на зафат BB-9031BL-B сино

D Sport
490ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

• Реквизит за зајакнување на рачниот стисок

Спецификации

Бренд
Body Sculpture

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
VY8RVAHMM5

EAN /   код

EAN /   код
715280704745
490ДЕН

Опис на производот

• Реквизит за зајакнување на рачниот стисок

Спецификации

Бренд
Body Sculpture

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
VY8RVAHMM5

EAN /   код

EAN /   код
715280704745
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.