Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 770 мл за црвено вино 6/1 CB0005
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 770 мл за црвено вино 6/1 CB0005
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 770 мл за црвено вино 6/1 CB0005
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 770 мл за црвено вино 6/1 CB0005
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 770 мл за црвено вино 6/1 CB0005
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 770 мл за црвено вино 6/1 CB0005
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 770 мл за црвено вино 6/1 CB0005
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 770 мл за црвено вино 6/1 CB0005

Бохемиа Сет Чаши Ансер 770 мл за црвено вино 6/1 CB0005

Ринелса Доо
1.085ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вино
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
VVFPRZ5UZ7

EAN /   код

EAN /   код
8593410921437
1.085ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вино
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
VVFPRZ5UZ7

EAN /   код

EAN /   код
8593410921437

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.