Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 220 мл за пенливо вино 6/1 CB0013
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 220 мл за пенливо вино 6/1 CB0013
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 220 мл за пенливо вино 6/1 CB0013
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 220 мл за пенливо вино 6/1 CB0013
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 220 мл за пенливо вино 6/1 CB0013
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 220 мл за пенливо вино 6/1 CB0013
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 220 мл за пенливо вино 6/1 CB0013
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 220 мл за пенливо вино 6/1 CB0013

Бохемиа Сет Чаши Ардеа 220 мл за пенливо вино 6/1 CB0013

Ринелса Доо
910ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вино
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
Z3GPRAGXU7

EAN /   код

EAN /   код
8593410956019
910ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вино
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
Z3GPRAGXU7

EAN /   код

EAN /   код
8593410956019
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.