0 thumbnail image for BOHEMIA Сет чаши PAVO за виски 6/1 CB0037, 290мл
1 thumbnail image for BOHEMIA Сет чаши PAVO за виски 6/1 CB0037, 290мл
Selected image for BOHEMIA Сет чаши PAVO за виски 6/1 CB0037, 290мл
Selected image for BOHEMIA Сет чаши PAVO за виски 6/1 CB0037, 290мл

BOHEMIA Сет чаши PAVO за виски 6/1 CB0037, 290мл

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
770 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Транспарентна

Опис на производот

  • Сет од 6 чаши
  • Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.
  • Чашите од Бохемиа се лесни за оджување
  • Погодни за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
GC7WFLS6KR

EAN /   код

EAN /   код
8593410722096
770 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

  • Сет од 6 чаши
  • Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.
  • Чашите од Бохемиа се лесни за оджување
  • Погодни за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
GC7WFLS6KR

EAN /   код

EAN /   код
8593410722096
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.