Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 400 мл за бренди 6/1 CB0032
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 400 мл за бренди 6/1 CB0032
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 400 мл за бренди 6/1 CB0032
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 400 мл за бренди 6/1 CB0032
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 400 мл за бренди 6/1 CB0032
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 400 мл за бренди 6/1 CB0032
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 400 мл за бренди 6/1 CB0032
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 400 мл за бренди 6/1 CB0032

Бохемиа Сет чаши Силвиа 400 мл за бренди 6/1 CB0032

Ринелса Доо
950ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за коктели и ликери
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
G7GPR7QAR0

EAN /   код

EAN /   код
8593410706775
950ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за коктели и ликери
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
G7GPR7QAR0

EAN /   код

EAN /   код
8593410706775

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.