Slike BOSCH Акумулаторски одвртувач -  куфер
Slike BOSCH Акумулаторски одвртувач -  куфер

BOSCH Акумулаторски одвртувач - куфер

Меркур
14.750 ДЕНЗаштеда 1.830 ДЕН
12.920ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Акумулаторски одвртувач гср 18в-50 2х2ах куфер

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
2NCW2EGCFI

EAN /   код

EAN /   код
405995255259
14.750 ДЕНЗаштеда 1.830 ДЕН
12.920ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Акумулаторски одвртувач гср 18в-50 2х2ах куфер

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
2NCW2EGCFI

EAN /   код

EAN /   код
405995255259
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.