Slike BOSCH Бургија 10 x 75 / 120 мм 1 ком
Slike BOSCH Бургија 10 x 75 / 120 мм 1 ком

BOSCH Бургија 10 x 75 / 120 мм 1 ком

Меркур
145 ДЕНЗаштеда 22 ДЕН
123ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија 10 x 75 / 120 мм 1 ком

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
ASFNT6MKEU

EAN /   код

EAN /   код
316514005913
145 ДЕНЗаштеда 22 ДЕН
123ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија 10 x 75 / 120 мм 1 ком

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
ASFNT6MKEU

EAN /   код

EAN /   код
316514005913
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.