Slike BOSCH Бургија 10 x 80/120 мм
Slike BOSCH Бургија 10 x 80/120 мм

BOSCH Бургија 10 x 80/120 мм

Меркур
155 ДЕНЗаштеда 7 ДЕН
148ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH PRIBOR Бургија 10 x 80/120 мм

Спецификации

Бренд
BOSCH PRIBOR

Ананас ID

Шифра на производот
NGFNTKKMOE

EAN /   код

EAN /   код
316514018677
155 ДЕНЗаштеда 7 ДЕН
148ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH PRIBOR Бургија 10 x 80/120 мм

Спецификации

Бренд
BOSCH PRIBOR

Ананас ID

Шифра на производот
NGFNTKKMOE

EAN /   код

EAN /   код
316514018677
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.