Slike BOSCH Бургија 6,0мм 1/1
Slike BOSCH Бургија 6,0мм 1/1

BOSCH Бургија 6,0мм 1/1

Меркур
190 ДЕНЗаштеда 29 ДЕН
161ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија 6,0мм 1/1

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
WH8NT2XU19

EAN /   код

EAN /   код
316514052090
190 ДЕНЗаштеда 29 ДЕН
161ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија 6,0мм 1/1

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
WH8NT2XU19

EAN /   код

EAN /   код
316514052090
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.