Slike BOSCH Бургија метал 16,0 мм
Slike BOSCH Бургија метал 16,0 мм

BOSCH Бургија метал 16,0 мм

Меркур
420ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија метал 16,0 мм мал прихват

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
VLFNTD6J5S

EAN /   код

EAN /   код
316514090819
420ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија метал 16,0 мм мал прихват

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
VLFNTD6J5S

EAN /   код

EAN /   код
316514090819
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.