Slike BOSCH Бургија метал 8,0 мм
Slike BOSCH Бургија метал 8,0 мм

BOSCH Бургија метал 8,0 мм

Меркур
85 ДЕНЗаштеда 13 ДЕН
72ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH PRIBOR Бургија метал 8,0 мм

Спецификации

Бренд
BOSCH PRIBOR

Ананас ID

Шифра на производот
2B9NTWINVV

EAN /   код

EAN /   код
316514090680
85 ДЕНЗаштеда 13 ДЕН
72ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH PRIBOR Бургија метал 8,0 мм

Спецификации

Бренд
BOSCH PRIBOR

Ананас ID

Шифра на производот
2B9NTWINVV

EAN /   код

EAN /   код
316514090680
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.