Slike BOSCH Бургија сдс плус-5х 10х200х260 бетон/арматура
Slike BOSCH Бургија сдс плус-5х 10х200х260 бетон/арматура

BOSCH Бургија сдс плус-5х 10х200х260 бетон/арматура

Меркур
399ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија сдс плус-5х 10х200х260 бетон/арматура

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
1Z8NTD77LE

EAN /   код

EAN /   код
694950922353
399ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија сдс плус-5х 10х200х260 бетон/арматура

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
1Z8NTD77LE

EAN /   код

EAN /   код
694950922353
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.