Slike BOSCH Бургија за метал 7,0 мм
Slike BOSCH Бургија за метал 7,0 мм

BOSCH Бургија за метал 7,0 мм

Меркур
69ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија поинтек метал 7,0 мм

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
XP8NTFPKM8

EAN /   код

EAN /   код
316514090678
69ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија поинтек метал 7,0 мм

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
XP8NTFPKM8

EAN /   код

EAN /   код
316514090678
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.