Slike BOSCH PRIBOR Бургија 5,5мм 1/1
Slike BOSCH PRIBOR Бургија 5,5мм 1/1

BOSCH PRIBOR Бургија 5,5мм 1/1

Меркур
145ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH PRIBOR Бургија 5,5мм 1/1

Спецификации

Бренд
BOSCH PRIBOR

Ананас ID

Шифра на производот
9K9NTEC65J

EAN /   код

EAN /   код
316514052089
145ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH PRIBOR Бургија 5,5мм 1/1

Спецификации

Бренд
BOSCH PRIBOR

Ананас ID

Шифра на производот
9K9NTEC65J

EAN /   код

EAN /   код
316514052089
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.