Slike BOSCH Сечило за циркулар 160х20-36 за дрво
Slike BOSCH Сечило за циркулар 160х20-36 за дрво

BOSCH Сечило за циркулар 160х20-36 за дрво

Меркур
550 ДЕНЗаштеда 57 ДЕН
493ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH сечило за циркулар 160х20-36 за дрво

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
1ASNTQSTXP

EAN /   код

EAN /   код
316514089096
550 ДЕНЗаштеда 57 ДЕН
493ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH сечило за циркулар 160х20-36 за дрво

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
1ASNTQSTXP

EAN /   код

EAN /   код
316514089096
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.