Slike BOSCH Сечило за убодна пила т101 б сет од 5 - за дрво
Slike BOSCH Сечило за убодна пила т101 б сет од 5 - за дрво

BOSCH Сечило за убодна пила т101 б сет од 5 - за дрво

Меркур
320 ДЕНЗаштеда 48 ДЕН
272ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH сечило за убодна пила т101 б Сет 5 ком. дрво

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
DYRNT790P6

EAN /   код

EAN /   код
316514000678
320 ДЕНЗаштеда 48 ДЕН
272ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH сечило за убодна пила т101 б Сет 5 ком. дрво

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
DYRNT790P6

EAN /   код

EAN /   код
316514000678
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.